معرفی گروه مرکز آموزش های تخصصی

درباره گروه فعالیت ها اعضاء گالری تصاویر
  • چاپ
  • ایمیل
  • دسته :
  • منتشر شده در : 1395/06/19 , 19:25:38

به منظور استفاده از ظرفیت‌های دانشگاهیان، پژوهشگران و متخصصان در تأمین نیازهای علمی- پژوهشی مرتبط با حوزه مسائل شهری (اعم از فناوری؛ هنر، معماری و شهرسازی؛ فرهنگی- اجتماعی) پژوهشکده نوین شهر معنوی ثامن تأسیس گردیده است.

مرکز آموزش های تخصصی ثامن مشهد نیز با همکاری آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات (لایتک) دانشگاه صنعتی شریف، به منظور توسعه نیروی انسانی ماهر در زمینه های مختلف و به خصوص فناوری اطلاعات و ارتباطات دوره های آموزشی تخصصی برگزار می نماید. این دوره ها به منظور توسعه مهارت های لازم در بازارکار حرفه ای ارائه می شوند و علاوه بر آن برگزاری دوره های ویژه به صورت بسته های آموزشی در زمینه های تخصصی و برای بخش های ویژه ای از صنعت نیز از فعالیت های مورد نظر است.

مدارک لایتک توسط مرکز تحقیقاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف ( حضور در لیست برترین واحدهای پژوهشی کشور ) با امضا دو تن از اعضا برجسته هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف و به زبان انگلیسی جهت ارائه به مجامع بین المللی بدون نیاز به ترجمه صادر می شود که خود به تنهایی در داخل و خارج کشور معتبر می باشد.

رسالت و هدف این مرکز ارائه آموزش های تخصصی و مهارتی متناسب با نیاز بازار کار و تربیت نیروی متخصص و کارا در حوزه های مختلف می باشد. از دوره های برگزار شده می توان به: برنامه نویسی، شبکه، امنیت، موبایل، طراحی، مدیریت و.... اشاره کرد.

این مرکز با مجوز آموزش به کارکنان دولت آماده انعقاد تفاهم نامه همکاری با سازمان های دولتی و خصوصی، دانشگاه ها، موسسات و مراکز آموزش عالی دولتی و غیردولتی می باشد.